Schedule & Results (St. Catharines Female Hockey Association)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
SCFHA Home
Team Finder
Organization Menu
SCFHA Home
Registration
Tryout Registration
Tryouts
Tryout Policy
Tryout Registration
Permission to Skate/Player Release
2024-25 Coaches
Tryout Schedule
Request For Permission to Skate Form
About Us
About Us
Mission & Vision
Annual General Meeting
Executives & Staff
Constitution & Bylaws
Current Coaches
Contact Us
Sponsorship
Wall of Fame
Annie Berg
Megan Delay
Caroline Dignard
Leah Klassen
Gracen Mahoney
Brooke Nicholson
Arielle O'Neill
Carlie Smith
Heather Sorley
Alexa Vasko
Sarah Verbeek
Badger Day
History
League Awards
Past Presidents
House League Past Champions
HPD Program
About HPDP
Director of High Performance Hockey
Apparel and Equipment
Rep
About SCFHA Jr. Badgers Rep Hockey
OWHA Coaches Requirements
Development
Goalie Development Program
Player Development Program
Coaches Corner
Apparel and Equipment
House League
General Info
HL Program
First Shift
DS Program
Initiation Program (IP)
Senior Womens' Hockey
HL Coaching Application
Games Centre
Schedule & Results
Organization Calendar
Resources
Resources
Concussion Information
Coaches Requirements
Forms - League
Brock Women's Hockey
SCFHA Social Media and Communications Best Practices Guidelines
SCFHA Complaint Intake Form
Tournaments
Brock Jr Badgerfest Rep Tournament
Badger Winter Classic House League Tournament
U9 Influencer Festival
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
961 Games
All Scheduled Games
961 Games
Unreported Games
395 Games
×
Filter By Opponent
All Opponents
930 games
All Opponents
930 games
Amherst Knights
3 games
Ancaster Avalanche
46 games
Ancaster Blue
29 games
Ancaster Maroon
19 games
Ancaster Red
12 games
Ancaster Sky Blue
1 game
Ayr Rockets
2 games
Barrie Sharks
1 game
Bay State Breakers
1 game
Bluewater Hawks
6 games
Brampton Canadettes
19 games
Brandford Ice Cats
2 games
Brantford Black
21 games
Brantford Ice Cats
37 games
Brantford Red
4 games
Buffalo Bisons
5 games
Buffalo Regals
3 games
Burlington Baracudas
52 games
Caledon Coyotes
3 games
Cambridge Roadrunners
18 games
Cazenovia Chiefs
3 games
Clarington Flames
3 games
Connecticut Polar Bears
1 game
Durham West Lightning
1 game
Etobicoke Dolphins
20 games
Farmington Hills Little Caesars
1 game
Flamborough Falcons
36 games
Flamborough Black
31 games
Flamborough Blue
7 games
Flamborough Falcons Falcons
2 games
Flamborough White
10 games
Gloucester Cumberland East Ottawa Stars
1 game
Grand River Mustangs
4 games
Greater Vancouver
1 game
Guelph Gryphons
13 games
Haldimand Rivercats
72 games
Halton
1 game
Hamilton Hawks
35 games
Hamilton Blue
20 games
Hamilton White
6 games
King Royals
1 game
Kitchener Lady Rangers
6 games
London Devilettes
4 games
Mississauga Hurricanes
44 games
New Jersey Colonials
1 game
Niagara Falls Rapids
25 games
Norfolk Hericanes
23 games
North Halton Twisters
24 games
North York Storm
3 games
Oakville Hornets
49 games
Orangeville Tigers
1 game
Oshawa Lady Generals
1 game
Ottawa Lady 67's
1 game
Pittsburgh Penguins Elite
1 game
Port Colborne
14 games
Richmond BC
1 game
Rochester Jr. Americans
2 games
Smith Falls Cubs
2 games
St. Catharines Brock Jr. Badgers
6 games
St. Catharines Senior A
1 game
St. Catharines White
1 game
St. Thomas Panthers
1 game
Stoney Creek Sabres
77 games
Stoney Creek Black
27 games
Stoney Gold
6 games
Stoney Green
12 games
Stoney White
20 games
Stratford Aces
2 games
Syracuse Valley Eagles
1 game
Thunder Bay Queens
1 game
Toronto Leaside Wildcats
6 games
Washington Pride
1 game
Waterloo Ravens
6 games
Windsor Wildcats
1 game
Wingham 86ers
4 games
Woolwich Wild
2 games
×
Filter By Venue
All Venues
961 games
All Venues
961 games
Home Venues
Athlete Farm Niagara
1 game
Bill Burgoyne Arena
32 games
Meridian Centre
1 game
Merritton Arena
8 games
Seymour Hannah Rink 1
11 games
Seymour Hannah Rink 2
141 games
Seymour Hannah Rink 3
50 games
Seymour Hannah Rink 4
120 games
Stronach Aurora Recreation Complex
2 games
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
47 games
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
97 games
Wayne Gretzky Sports Centre
18 games
Away Venues
Acton Arena
2 games
Appleby Ice Centre
8 games
Aurora Community Centre
1 game
Beverly Arena
18 games
Brant Sports Complex
4 games
Brantford & District Civic Centre
3 games
Bud Bakewell Ice Rink (Riverside)
1 game
CAA Centre - Sports and Entertainment Complex
4 games
Caledon East Community Complex
1 game
Carlisle Arena
1 game
Cayuga Memorial Arena
8 games
Centennial Park Arena
1 game
Central Arena
8 games
Centre Wellington Community Sportsplex
1 game
Century Gardens Recreation Centre
7 games
Chic Murray Arena
1 game
Chippawa Willoughby Memorial Arena
2 games
Crystal Ridge Arena
1 game
Dave Andreychuk Mountain Arena
1 game
Don Mills Civitan Arena
1 game
Ford Performance Centre
9 games
Gale Centre Arena
13 games
Gateway Arena
53 games
Gemini Sportsplex
2 games
Grand River Arena
1 game
Gryphon Centre (University Of Guelph)
2 games
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
19 games
Haldimand County Caledonia Centre
6 games
Harry Howell Arena
21 games
Hespeler Memorial Arena
6 games
Iceland Arena Mississauga
18 games
Inch Park Arena
19 games
J.L. Grightmire Market Street Arena
1 game
Joshua's Creek Arenas
9 games
Leaside Memorial Arena
1 game
Lions Park Arena
11 games
London Sports Park
2 games
Lucknow Arena
1 game
Mainway 1
6 games
Maple Grove Arena
1 game
Meadowvale Four Rinks
1 game
Milton Sports Centre
6 games
Mohawk Ice Centre
18 games
Mold-Masters SportsPlex Arena
6 games
Morgan Firestone Arena Pad A
17 games
Morgan Firestone Arena Pad B
2 games
Mountainside Arena
2 games
NDCC & Ayr Farmers Mutual Arena
1 game
Northtown Center at Amherst
1 game
Port Dover Arena
8 games
Ridley College Arena
2 games
RIM Park
2 games
Ripley Huron Community Centre
1 game
River Oaks Recreation Centre
1 game
Rochester Ice Center
1 game
Rochester Ice Centre
1 game
Rosedale Arena
4 games
Saltfleet Arena
2 games
Scotiabank Pond
1 game
Scottsville Ice Arena
1 game
Sherwood Community Centre
3 games
Sixteen Mile Arena
9 games
Sportsworld
1 game
Spring Valley Arena
31 games
St. Jacobs Arena
1 game
Stoney Creek Arena
9 games
Stratford Rotary Complex
1 game
Talbot Gardens
5 games
TBD
1 game
The Sleeman Centre
3 games
Tomken Arena
1 game
Trafalgar Park Community Centre
3 games
Vale Health & Wellness Centre
8 games
Valley Park Arena
1 game
Waterloo Memorial Recreation Complex
1 game
Webster Ice Arena
1 game
West End Community Centre
1 game
×
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2024-2025
2022-2023
2021-2022
×
Aug 2023
3 games
Sep 2023
1 tournament
42 games
Oct 2023
131 games
Nov 2023
2 tournaments
160 games
Dec 2023
2 tournaments
158 games
Jan 2024
1 tournament
161 games
Feb 2024
2 tournaments
178 games
Mar 2024
2 tournaments
123 games
Apr 2024
5 games
March 2024
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:15 PM
Local Playoff Game
HL
U13 Grey
@ U13 Blue
B11
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Haldimand Rivercats
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
3-1
L
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:15 PM
Away Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
Fri 01
9:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
vs Flamborough Falcons
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:15 AM
Home Playoff Game
HL • U13 Blue
vs Ancaster Maroon
B10
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:00 AM
Home Playoff Game
HL • U11 Blue
vs Ancaster Maroon
A6
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 02
10:15 AM
Home Game
HL • U9 Red
vs Ancaster Blue
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Home Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
vs Oakville Hornets
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:15 AM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:15 AM
Home Playoff Game
HL • U13 Grey
vs Flamborough Black
B4
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:15 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Brampton Canadettes
Century Gardens Recreation Centre
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:15 PM
Local Playoff Game
HL
U11 White
@ U11 Red
D3
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Burlington Baracudas
Appleby Ice Centre
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Grey
vs Haldimand Rivercats
C7
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
vs Stoney Creek Sabres
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Ancaster Avalanche
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:15 PM
Home Playoff Game
HL • U13 Red
vs Stoney Creek Black
A2
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Etobicoke Dolphins
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Toronto Leaside Wildcats
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
4-1
L
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 2
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sat 02
8:30 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • Senior A #6733
vs Flamborough Falcons
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
Sun 03
9:15 AM
Home Game
HL • U9 White
vs Ancaster Blue
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:00 AM
Away Playoff Game
HL • U11 White
@ Haldimand Rivercats
D8
Haldimand County Caledonia Centre
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:15 AM
Home Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
vs Mississauga Hurricanes
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Grey
@ Brantford Ice Cats
C5
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
@ Flamborough Falcons
Harry Howell Arena
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 4
0-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Away Game
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
@ Haldimand Rivercats
Haldimand County Caledonia Centre
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
@ Cambridge Roadrunners
Hespeler Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 A #6725 Cairns
vs Flamborough Falcons
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
vs Norfolk Hericanes
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Grey
@ Brantford Red
C2
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:45 PM
Away Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
2-1
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:15 PM
Home Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Burlington Baracudas
Seymour Hannah Rink 4
1-2
W
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Etobicoke Dolphins
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Red
vs Hamilton Hawks
B8
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
vs Cambridge Roadrunners
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
@ Haldimand Rivercats
Cayuga Memorial Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Tue 05
5:00 PM
Local Playoff Game
HL
U11 Red
@ U11 White
D10
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
vs Stoney Creek Sabres
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Blue
@ Stoney Creek Black
A2
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Red
vs Flamborough Black
B1
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Home Playoff Game
HL • U22 Red
vs Hamilton Hawks
A9
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:15 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
0-0
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • Senior A #6733
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:00 PM
Home Game
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
vs Brandford Ice Cats
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
vs Flamborough Falcons
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs St. Catharines Brock Jr. Badgers
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
4-0
L
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ St. Catharines Brock Jr. Badgers
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
4-0
W
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Brampton Canadettes
Seymour Hannah Rink 2
3-1
L
Game Details
Venue Info
Fri 08
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Red
@ Ancaster Avalanche
B10
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:00 AM
Home Game
HL • U9 Red
vs Ancaster Blue
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:00 AM
Home Game
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
vs Hamilton Hawks
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Mississauga Hurricanes
Tomken Arena
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Oakville Hornets
Sixteen Mile Arena
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Stoney Creek Sabres
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
6-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Haldimand Rivercats
Cayuga Memorial Arena
5-1
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
@ Toronto Leaside Wildcats
Leaside Memorial Arena
1-0
W
Game Details
Venue Info
Sat 09
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U22 Red
@ Hamilton Hawks
A9
Mohawk Ice Centre
Game Details
Venue Info
Sun 10
8:00 AM
Away Game
HL • U9 White
@ Hamilton Blue
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
9:00 AM
Away Playoff Game
HL • U11 Blue
@ Hamilton White
A7
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
9:15 AM
Away Game
HL • U9 Red
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Oakville Hornets
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Ancaster Avalanche
Morgan Firestone Arena Pad A
3-0
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Buffalo Bisons
Gale Centre Arena
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Haldimand Rivercats
Seymour Hannah Rink 2
1-3
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Etobicoke Dolphins
Seymour Hannah Rink 4
0-5
W
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U22 A #6726 McCombs
vs Flamborough Falcons
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sun 10
8:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
vs Burlington Baracudas
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 16
10:00 AM
Home Playoff Game
HL • U13 Blue
vs Flamborough Black
B12
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:00 AM
Home Playoff Game
HL • U15 Grey
vs Ancaster Blue
C10
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Away Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
@ Cambridge Roadrunners
Ridley College Arena
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:30 PM
Away Game
HL • U9 White
@ Brantford Black
Wayne Gretzky Sports Centre
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:45 PM
Home Exhibition
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Kitchener Lady Rangers
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
4-2
L
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:00 AM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Stratford Aces
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:00 PM
Local Playoff Game
HL
U13 Blue
@ U13 Grey
B5
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Bluewater Hawks
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Grey
vs Brantford Ice Cats
C11
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 Blue
@ Ancaster Maroon
A1
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
7:00 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Red
@ Ancaster Blue
A8
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sun 17
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Blue
@ Ancaster Blue
A13
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:15 PM
Home Game
DS • U15 DS
vs North Halton Twisters
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:15 PM
Home Playoff Game
HL • U22 Red
vs Brantford Ice Cats
7
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Red
vs Ancaster Maroon
B3
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Red
@ Stoney Green
A4
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 Red
@ Niagara Falls Rapids
D6
Chippawa Willoughby Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Blue
@ Stoney White
A4
Saltfleet Arena
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Blue
@ Haldimand Rivercats
A12
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:45 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Woolwich Wild
St. Jacobs Arena
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Red
@ Haldimand Rivercats
B6
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Game Details
Venue Info
Thu 21
8:30 PM
Away Playoff Game
HL • U22 Red
@ Haldimand Rivercats
A9
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Toronto Leaside Wildcats Tournament
Toronto
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:15 PM
Local Game
HL
U9 White
@ U9 Red
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Blue
vs Ancaster Maroon
A6
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:00 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Grey
@ Ancaster Blue
C3
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Red
@ Flamborough Black
B2
Beverly Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:00 PM
Home Exhibition
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Amherst Knights
Seymour Hannah Rink 1
3-4
W
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Red
@ Flamborough Black
B9
Beverly Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:45 PM
Home Exhibition
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Bluewater Hawks
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 Red
@ Haldimand Rivercats
D9
Cayuga Memorial Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Woolwich Wild
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Bluewater Hawks
Seymour Hannah Rink 1
3-0
L
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:45 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Bluewater Hawks
Gemini Sportsplex
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Grey
@ Norfolk Hericanes
C12
Port Dover Arena
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Blue
vs Haldimand Rivercats
A8
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
Sun 24
10:00 AM
Home Exhibition
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
vs Haldimand Rivercats
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:15 AM
Home Playoff Game
HL • U11 White
vs Haldimand Rivercats
D12
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:30 AM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Stratford Aces
Stratford Rotary Complex
Game Details
Venue Info
Sun 24
12:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Bluewater Hawks
Gemini Sportsplex
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Kitchener Lady Rangers
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Red
@ Brantford Black
B4
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
5:30 PM
Away Playoff Game
HL • U22 Red
@ Brantford Black
A9
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U22 A #6726 McCombs
vs Kitchener Lady Rangers
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:00 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Blue
vs Stoney White
A4
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Blue
@ Stoney Green
A10
Saltfleet Arena
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:30 PM
Away Exhibition
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
@ Stoney Creek Sabres
Valley Park Arena
Game Details
Venue Info
Fri 29
5:00 PM
Home Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
vs Burlington Baracudas
Meridian Centre
Game Details
Venue Info
Sat 30
9:00 AM
Away Playoff Game
HL • U11 Blue
@ Hamilton Blue
A11
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
Sat 30
2:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Kitchener Lady Rangers
Sportsworld
Game Details
Venue Info
Sat 30
3:00 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Blue
@ Ancaster Maroon
B3
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
Sat 30
7:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 White
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena