Calendar (St. Catharines Female Hockey Association)
PROUD
MEMBER
OWHA Website
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
SCFHA Home
Team Finder
Organization Menu
SCFHA Home
About Us
About Us
Mission & Vision
Annual General Meeting
Executives & Staff
Constitution & Bylaws
Current Coaches
Contact Us
Sponsorship
Wall of Fame
Annie Berg
Megan Delay
Caroline Dignard
Leah Klassen
Gracen Mahoney
Brooke Nicholson
Arielle O'Neill
Carlie Smith
Heather Sorley
Alexa Vasko
Sarah Verbeek
Badger Day
History
League Awards
Past Presidents
House League Past Champions
HPD Program
About HPDP
Director of High Performance Hockey
Apparel and Equipment
Rep
About SCFHA Jr. Badgers Rep Hockey
OWHA Coaches Requirements
Apparel and Equipment
Rep Coach Application Process
Development
Goalie Development Program
Player Development Program
Coaches Corner
House League
General Info
HL Program
First Shift
DS Program
Initiation Program (IP)
Senior Womens' Hockey
HL Coaching Application
Games Centre
Schedule & Results
Organization Calendar
Resources
Resources
Concussion Information
Coaches Requirements
Forms - League
Brock Women's Hockey
SCFHA Social Media and Communications Best Practices Guidelines
SCFHA Complaint Intake Form
Tryouts
Tryout Policy
Tryout Registration and Schedule
Permission to Skate/Player Release
Request For Permission to Skate Form
Registration
Rep Player Registration
House League Registration
Initiation Program Registration
Tournaments
Brock Jr Badgerfest Rep Tournament
Badger Winter Classic House League Tournament
U9 Influencer Festival
Home
Calendar
Sitemap
Calendar
Feb
Mar 2024
Nov 2023
Dec 2023
Jan 2024
Feb 2024
** Mar 2024 **
Apr 2024
May 2024
Jun 2024
Jul 2024
Aug 2024
Sep 2024
Apr
S
M
T
W
T
F
S
25
22
26
9
27
9
28
10
29
11
1
14
2
25
3
23
4
11
5
8
6
24
7
15
8
9
9
14
10
22
11
6
12
5
13
2
14
10
15
4
16
11
17
18
18
12
19
11
20
8
21
12
22
3
23
21
24
15
25
3
26
12
27
4
28
8
29
2
30
6
31
2
1
2
5
3
1
4
4
5
1
6
6
Filters
Choose Day
Venue Info
8:15 AM
-9:15 AM
Shared
Practice
HL • U13 Grey
Shared Practice with U11 Red
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
9:15 AM
-10:15 AM
Practice
HL • U11 White
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
10:15 AM
-11:15 AM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
11:15 AM
Home Game
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
vs Waterloo Ravens
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
11:30 AM
Away Game
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
@ Brantford Ice Cats
Wayne Gretzky Sports Centre
Game Details
Venue Info
12:15 PM
Home Game
HL • U9 White
vs Brantford Ice Cats
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Burlington Baracudas
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
2:00 PM
Away Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
@ Haldimand Rivercats
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
vs Mississauga Hurricanes
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Mississauga Hurricanes
Seymour Hannah Rink 4
3-2
L
Game Details
Venue Info
2:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
3:30 PM
Away Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
@ Cambridge Roadrunners
Hespeler Memorial Arena
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 4
5-0
L
Game Details
Venue Info
5:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
vs Norfolk Hericanes
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Grey
vs Norfolk Hericanes
C8
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:30 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
6:15 PM
-7:45 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Red
vs Haldimand Rivercats
B1
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
6:45 PM
-8:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
@ Norfolk Hericanes
Talbot Gardens
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
vs Stoney Creek Sabres
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
9:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
vs Brantford Ice Cats
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Haldimand Rivercats
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Flamborough Falcons
Harry Howell Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
@ Stoney Creek Sabres
Mohawk Ice Centre
Venue Info
7:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
vs Flamborough Falcons
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
4:30 PM
-5:30 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Welland Main Arena
Venue Info
5:30 PM
-6:30 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Mini Rink
Venue Info
6:30 PM
-7:30 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Mini Rink
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
@ Hamilton Hawks
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Red
@ Stoney Creek Black
A12
Stoney Creek Arena
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
@ Brantford Ice Cats
Wayne Gretzky Sports Centre
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
@ Hamilton Hawks
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
8:45 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Home Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs St. Catharines Brock Jr. Badgers
Seymour Hannah Rink 3
2-3
W
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Away Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ St. Catharines Brock Jr. Badgers
Seymour Hannah Rink 3
2-3
L
Venue Info
9:45 PM
-10:45 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
6:00 PM
-7:30 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Off Ice Training
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
vs Ancaster Avalanche
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:30 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Home Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
vs Niagara Falls Rapids
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 PM
-10:00 PM
Practice
DS • U15 DS
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
9:00 PM
-10:30 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 3
More Details
Feb 23-Feb 25
Tournament
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Walter Gretzky Tournament
Ontario
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Ancaster Avalanche
Wayne Gretzky Sports Centre
2-1
L
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Shared
Practice
HL • U9 White
Shared Practice with U9 Red
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Venue Info
7:15 PM
-8:15 PM
Practice
HL • U13 Red
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
HL • U13 Grey
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
1-4
L
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Home Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Smith Falls Cubs
Wayne Gretzky Sports Centre
1-0
L
Venue Info
9:00 PM
-10:00 PM
Practice
HL • U18 Grey
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
9:15 PM
-10:15 PM
Shared
Practice
HL • U15 Blue
Practice with U15 Red
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:30 PM
-10:30 PM
Shared
Practice
HL • U18 Blue
Practice with U18 Red
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
More Details
Feb 23-Feb 25
Tournament
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Walter Gretzky Tournament
Ontario
Venue Info
8:00 AM
-9:00 AM
Practice
HL • IP - Initiation Program
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
8:15 AM
-9:15 AM
Practice
HL • U11 Red
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Practice
HL • IP+ - Initiation Program Plus
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:15 AM
-10:15 AM
Practice
HL • U9 Red
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
10:15 AM
Home Playoff Game
HL • U11 Blue
vs Hamilton Blue
A5
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
11:15 AM
Home Game
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
11:15 AM
Home Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
vs Buffalo Bisons
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
12:00 PM
-1:00 PM
Practice
HL • First Shift Program
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
12:15 PM
-1:15 PM
Practice
DS • U15 DS
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
12:15 PM
-1:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
12:30 PM
Away Game
HL • U9 White
@ Flamborough White
Beverly Arena
Venue Info
1:15 PM
-2:15 PM
Practice
HL • U13 Grey
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
vs Stoney Creek Sabres
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
1:30 PM
Away Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Clarington Flames
Wayne Gretzky Sports Centre
1-3
L
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
HL • U13 Red
vs Stoney White
A1
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
2:15 PM
-3:45 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
2:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Red
@ Hamilton Hawks
B12
Mohawk Ice Centre
Game Details
Venue Info
3:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
vs Haldimand Rivercats
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
vs Niagara Falls Rapids
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
4:15 PM
-5:45 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
5:45 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
vs Haldimand Rivercats
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Blue
vs Stoney White
A7
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Away Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Clarington Flames
Wayne Gretzky Sports Centre
2-1
W
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Shared
Practice
HL • U15 Grey
Shared Practice with U15 Red
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Ancaster Avalanche
Morgan Firestone Arena Pad A
1-0
W
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Shared
Practice
HL • U18 Grey
Shared Practice with U18 Blue
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
9:00 PM
-10:00 PM
Practice
HL • U22 Red
Practice
Bill Burgoyne Arena
More Details
Feb 23-Feb 25
Tournament
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Walter Gretzky Tournament
Ontario
Game Details
Venue Info
8:15 AM
Home Playoff Game
HL • U11 Red
vs Niagara Falls Rapids
D1
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
9:15 AM
Home Playoff Game
HL • U11 Blue
vs Hamilton White
A4
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
10:15 AM
-11:15 AM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
11:15 AM
-12:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
12:15 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Blue
vs Stoney Creek Black
A9
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
12:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
@ Stoney Creek Sabres
Stoney Creek Arena
Game Details
Venue Info
1:00 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Grey
@ Ancaster Maroon
B1
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Stoney Creek Sabres
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
1:30 PM
Home Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Smith Falls Cubs
Wayne Gretzky Sports Centre
1-2
W
Game Details
Venue Info
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
@ Flamborough Falcons
Harry Howell Arena
Venue Info
2:15 PM
-3:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
2:15 PM
-3:45 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
3:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
vs Grand River Mustangs
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
3:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 A #6725 Cairns
vs Stoney Creek Sabres
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
5:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
vs Oakville Hornets
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Home Playoff Game
HL • U13 Red
vs Ancaster Blue
A3
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
6:45 PM
Home Game
High Performance • U22 A #6726 McCombs
vs Guelph Gryphons
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Grey
vs Hamilton Hawks
C12
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
vs Flamborough Falcons
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
6:15 PM
-7:45 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
6:45 PM
-8:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
vs Haldimand Rivercats
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:45 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:30 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
@ Etobicoke Dolphins
Centennial Park Arena
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Burlington Baracudas
Mainway 1
3-0
W
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
@ Haldimand Rivercats
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
@ Oakville Hornets
Maple Grove Arena
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
10:00 PM
-11:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:30 PM
-6:30 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Mini Rink
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
@ Flamborough Falcons
J.L. Grightmire Market Street Arena
Venue Info
6:30 PM
-7:30 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Mini Rink
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Hamilton Hawks
Mohawk Ice Centre
0-3
L
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
@ Hamilton Hawks
Mohawk Ice Centre
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Mini Rink
Venue Info
8:45 PM
-9:45 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
@ Ancaster Avalanche
Morgan Firestone Arena Pad A
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Local Playoff Game
High Performance
U15 A #6717 Bell
@ U15 A #6734 Lockyer
Seymour Hannah Rink 3
2-2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Haldimand Rivercats
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 3
0-1
W
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Away Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Off Ice Training
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
vs Ancaster Avalanche
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
vs Stoney Creek Sabres
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
vs Stoney Creek Sabres
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Home Game
High Performance • U22 A #6726 McCombs
vs Flamborough Falcons
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
vs Niagara Falls Rapids
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Shared
Practice
HL • U9 White
Shared Practice with U9 Red
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
HL • U11 Blue
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Local Playoff Game
HL
U13 Grey
@ U13 Blue
B11
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Haldimand Rivercats
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Away Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
HL • U13 Red
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
vs Flamborough Falcons
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
9:15 PM
-10:15 PM
Shared
Practice
HL • U15 Grey
Practice with U15 Red
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:30 PM
-10:30 PM
Shared
Practice
HL • U18 Grey
Practice with U18 Red
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
8:00 AM
-9:00 AM
Practice
HL • IP - Initiation Program
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Practice
HL • IP+ - Initiation Program Plus
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
9:15 AM
Home Playoff Game
HL • U13 Blue
vs Ancaster Maroon
B10
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
10:00 AM
Home Playoff Game
HL • U11 Blue
vs Ancaster Maroon
A6
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
10:15 AM
Home Game
HL • U9 Red
vs Ancaster Blue
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
11:00 AM
Home Game
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
vs Oakville Hornets
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
11:15 AM
Away Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
@ Stoney Creek Sabres
Gateway Arena
Game Details
Venue Info
11:15 AM
Home Playoff Game
HL • U13 Grey
vs Flamborough Black
B4
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
12:15 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Brampton Canadettes
Century Gardens Recreation Centre
2-2
Game Details
Venue Info
12:15 PM
Local Playoff Game
HL
U11 White
@ U11 Red
D3
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
12:15 PM
-1:15 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
12:30 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Burlington Baracudas
Appleby Ice Centre
Venue Info
1:00 PM
-2:00 PM
Practice
HL • First Shift Program
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Grey
vs Haldimand Rivercats
C7
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
vs Stoney Creek Sabres
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
2:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Ancaster Avalanche
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
HL • U13 Red
vs Stoney Creek Black
A2
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Etobicoke Dolphins
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
0-2
W
Venue Info
3:15 PM
-4:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Toronto Leaside Wildcats
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
4-1
L
Game Details
Venue Info
4:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:45 PM
-7:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
HL • U22 Red
Practice
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • Senior A #6733
vs Flamborough Falcons
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
8:15 AM
-9:15 AM
Practice
HL • U11 Blue
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
8:15 AM
-9:15 AM
Practice
HL • U11 Red
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
9:15 AM
Home Game
HL • U9 White
vs Ancaster Blue
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
10:00 AM
Away Playoff Game
HL • U11 White
@ Haldimand Rivercats
D8
Haldimand County Caledonia Centre
Game Details
Venue Info
10:15 AM
Home Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
vs Mississauga Hurricanes
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
11:15 AM
-12:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
12:15 PM
-1:15 PM
Practice
HL • U13 Grey
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
1:15 PM
-2:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
1:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Grey
@ Brantford Ice Cats
C5
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
@ Flamborough Falcons
Harry Howell Arena
Venue Info
2:15 PM
-3:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 4
0-2
W
Game Details
Venue Info
3:00 PM
Away Game
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
@ Haldimand Rivercats
Haldimand County Caledonia Centre
Game Details
Venue Info
3:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
vs Ancaster Avalanche
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
3:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
@ Cambridge Roadrunners
Hespeler Memorial Arena
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 A #6725 Cairns
vs Flamborough Falcons
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
5:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
vs Norfolk Hericanes
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
5:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Grey
@ Brantford Red
C2
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
5:45 PM
Away Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
2-1
W
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Home Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Burlington Baracudas
Seymour Hannah Rink 4
1-2
W
Game Details
Venue Info
6:45 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Etobicoke Dolphins
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Red
vs Hamilton Hawks
B8
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
6:15 PM
-7:45 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
vs Cambridge Roadrunners
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
@ Haldimand Rivercats
Cayuga Memorial Arena
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:45 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:15 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
5:00 PM
Local Playoff Game
HL
U11 Red
@ U11 White
D10
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
vs Stoney Creek Sabres
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Blue
@ Stoney Creek Black
A2
Gateway Arena
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Red
vs Flamborough Black
B1
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Meridian Centre
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Shared
Practice
HL • U15 Grey
Practice with U13 Grey
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
HL • U22 Red
vs Hamilton Hawks
A9
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Etobicoke Dolphins
Ford Performance Centre
0-0
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Goaltending - Luc Lobsinger
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:45 PM
-9:45 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
9:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • Senior A #6733
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
9:45 PM
-10:45 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
6:00 PM
-7:30 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Home Game
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
vs Brandford Ice Cats
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Off Ice Training
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
vs Flamborough Falcons
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs St. Catharines Brock Jr. Badgers
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ St. Catharines Brock Jr. Badgers
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
4-0
W
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
vs Hamilton Hawks
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U22 A #6726 McCombs
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
9:00 PM
-10:30 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Shared
Practice
HL • U9 White
Shared Practice with U9 Red
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:30 PM
-6:30 PM
Practice
HL • First Shift Program
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Shared
Practice
HL • U11 White
Shared Practice with U11 Blue
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Brampton Canadettes
Seymour Hannah Rink 2
3-1
L
Venue Info
6:30 PM
-7:30 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Red
@ Ancaster Avalanche
B10
Spring Valley Arena
Venue Info
8:00 AM
-9:00 AM
Practice
HL • IP - Initiation Program
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Practice
HL • IP+ - Initiation Program Plus
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
10:00 AM
Home Game
HL • U9 Red
vs Ancaster Blue
Bill Burgoyne Arena
Game Details
Venue Info
10:00 AM
Home Game
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
vs Hamilton Hawks
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
11:00 AM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Mississauga Hurricanes
Tomken Arena
Venue Info
11:00 AM
-12:00 PM
Shared
Practice
HL • U13 Blue
Practice with U13 Red
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
12:15 PM
-1:15 PM
Practice
DS • U15 DS
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
1:15 PM
-2:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
2:00 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Oakville Hornets
Sixteen Mile Arena
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Stoney Creek Sabres
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
6-0
L
Venue Info
3:45 PM
-5:15 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
4:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Haldimand Rivercats
Cayuga Memorial Arena
5-1
W
Game Details
Venue Info
4:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
@ Toronto Leaside Wildcats
Leaside Memorial Arena
1-0
W
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U22 Red
@ Hamilton Hawks
A9
Mohawk Ice Centre
Game Details
Venue Info
8:00 AM
Away Game
HL • U9 White
@ Hamilton Blue
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
9:00 AM
Away Playoff Game
HL • U11 Blue
@ Hamilton White
A7
Inch Park Arena
Game Details
Venue Info
9:15 AM
Away Game
HL • U9 Red
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
Venue Info
10:00 AM
-11:00 AM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Merritton Arena
Venue Info
11:00 AM
-12:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
12:00 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Oakville Hornets
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
12:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Ancaster Avalanche
Morgan Firestone Arena Pad A
3-0
W
Venue Info
1:00 PM
-2:00 PM
Shared
Practice
HL • U11 White
Shared Practice with U11 Red
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
1:30 PM
Away Playoff Game
High Performance • U13 A #6727 Cahill
@ Buffalo Bisons
Gale Centre Arena
Venue Info
2:00 PM
-3:00 PM
Practice
HL • U13 Grey
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Haldimand Rivercats
Seymour Hannah Rink 2
1-3
W
Venue Info
3:00 PM
-4:00 PM
Practice
HL • U13 Red
Practice
Merritton Arena
Venue Info
3:45 PM
-5:15 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
4:00 PM
-5:00 PM
Practice
HL • U15 Red
Practice
Merritton Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
HL • U15 Blue
Practice
Merritton Arena
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
HL • U18 Red
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Etobicoke Dolphins
Seymour Hannah Rink 4
0-5
W
Game Details
Venue Info
6:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U22 A #6726 McCombs
vs Flamborough Falcons
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
HL • U18 Blue
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
vs Burlington Baracudas
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
7:15 PM
-8:15 PM
Practice
DS • U15 DS
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:45 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:30 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:30 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
9:00 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U22 A #6726 McCombs
Practice
Bill Burgoyne Arena
Venue Info
9:00 PM
-10:30 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
7:15 PM
-8:45 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
8:00 AM
-9:00 AM
Practice
HL • U11 White
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Shared
Practice
HL • U11 Blue
Shared Practice with U11 Red
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
10:00 AM
Home Playoff Game
HL • U13 Blue
vs Flamborough Black
B12
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
11:00 AM
Home Playoff Game
HL • U15 Grey
vs Ancaster Blue
C10
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
12:00 PM
Away Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
@ Cambridge Roadrunners
Ridley College Arena
Venue Info
12:15 PM
-1:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
1:15 PM
-2:45 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
2:45 PM
-3:45 PM
Practice
HL • U22 Red
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
3:30 PM
Away Game
HL • U9 White
@ Brantford Black
Wayne Gretzky Sports Centre
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Exhibition
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Kitchener Lady Rangers
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Merritton Arena
Venue Info
10:00 AM
-11:00 AM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
11:00 AM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Stratford Aces
Merritton Arena
Venue Info
12:00 PM
-1:00 PM
Shared
Practice
HL • U15 Blue
Practice with U15 Red
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
1:00 PM
Local Playoff Game
HL
U13 Blue
@ U13 Grey
B5
Merritton Arena
Venue Info
2:00 PM
-3:30 PM
Practice
HL • U9 Red
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
2:15 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Bluewater Hawks
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
3:30 PM
-5:00 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Merritton Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Merritton Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Grey
vs Brantford Ice Cats
C11
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 Blue
@ Ancaster Maroon
A1
Spring Valley Arena
Venue Info
6:45 PM
-8:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
HL • U11 White
Practice
Merritton Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Red
@ Ancaster Blue
A8
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Blue
@ Ancaster Blue
A13
Spring Valley Arena
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:45 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
6:45 PM
-8:15 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
7:15 PM
Home Game
DS • U15 DS
vs North Halton Twisters
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
8:15 PM
Home Playoff Game
HL • U22 Red
vs Brantford Ice Cats
7
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:45 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:15 PM
-10:15 PM
Shared
Practice
HL • U18 Blue
Practice with U18 Red
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
9:15 PM
-10:15 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Merritton Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:30 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
6:30 PM
-7:30 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Red
vs Ancaster Maroon
B3
Seymour Hannah Rink 3
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Red
@ Stoney Green
A4
Gateway Arena
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Meridian Centre
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 Red
@ Niagara Falls Rapids
D6
Chippawa Willoughby Memorial Arena
Venue Info
7:15 PM
-8:15 PM
Shared
Practice
HL • U13 Blue
Practice with U13 Grey
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U22 A #6726 McCombs
Practice
Merritton Arena
Venue Info
8:15 PM
-9:45 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Blue
@ Stoney White
A4
Saltfleet Arena
Venue Info
8:45 PM
-9:45 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:45 PM
-10:45 PM
Practice
Rep Teams • U18 B #6723 Mills
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Blue
@ Haldimand Rivercats
A12
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Game Details
Venue Info
6:45 PM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Woolwich Wild
St. Jacobs Arena
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Red
@ Haldimand Rivercats
B6
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Venue Info
7:45 PM
-9:15 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
8:30 PM
Away Playoff Game
HL • U22 Red
@ Haldimand Rivercats
A9
Haldimand County Caledonia Centre (HCCC)
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Toronto Leaside Wildcats Tournament
Toronto
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Meridian Centre
Venue Info
6:15 PM
-7:45 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Seymour Hannah Rink 4
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Toronto Leaside Wildcats Tournament
Toronto
Venue Info
8:00 AM
-9:00 AM
Practice
HL • IP - Initiation Program
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Practice
HL • IP+ - Initiation Program Plus
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
10:00 AM
-11:00 AM
Shared
Practice
HL • U13 Blue
Shared Practice with U11 Blue
Merritton Arena
Venue Info
10:00 AM
-11:00 AM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
11:00 AM
-12:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Game Details
Venue Info
12:15 PM
Local Game
HL
U9 White
@ U9 Red
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
1:15 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Blue
vs Ancaster Maroon
A6
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
2:00 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Grey
@ Ancaster Blue
C3
Spring Valley Arena
Venue Info
2:15 PM
-3:45 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
2:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Red
@ Flamborough Black
B2
Beverly Arena
Game Details
Venue Info
3:00 PM
Home Exhibition
High Performance • U15 A #6717 Bell
vs Amherst Knights
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
3:30 PM
Away Playoff Game
HL • U15 Red
@ Flamborough Black
B9
Beverly Arena
Game Details
Venue Info
3:45 PM
Home Exhibition
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
vs Bluewater Hawks
Flood
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
4:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 Red
@ Haldimand Rivercats
D9
Cayuga Memorial Arena
Game Details
Venue Info
4:15 PM
Home Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
vs Woolwich Wild
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
4:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
vs Bluewater Hawks
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
4:45 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
@ Bluewater Hawks
Gemini Sportsplex
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Grey
@ Norfolk Hericanes
C12
Port Dover Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Home Playoff Game
HL • U15 Blue
vs Haldimand Rivercats
A8
Seymour Hannah Rink 1
More Details
Mar 22-Mar 24
Tournament
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Toronto Leaside Wildcats Tournament
Toronto
Venue Info
8:00 AM
-9:00 AM
Practice
HL • U9 Red
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
8:15 AM
-9:15 AM
Practice
DS • U15 DS
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Shared
Practice
HL • U11 Blue
Practice with U11 Red
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
10:00 AM
Home Exhibition
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
vs Haldimand Rivercats
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
11:00 AM
-12:00 PM
Practice
HL • First Shift Program
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
11:15 AM
Home Playoff Game
HL • U11 White
vs Haldimand Rivercats
D12
Walker Sports and Abilities Centre Rink 2
Game Details
Venue Info
11:30 AM
Away Playoff Game
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
@ Stratford Aces
Stratford Rotary Complex
Game Details
Venue Info
12:00 PM
Away Playoff Game
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
@ Bluewater Hawks
Gemini Sportsplex
Venue Info
12:00 PM
-1:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
2:00 PM
-3:30 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
3:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
vs Kitchener Lady Rangers
Seymour Hannah Rink 1
Game Details
Venue Info
4:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Red
@ Brantford Black
B4
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
5:30 PM
Away Playoff Game
HL • U22 Red
@ Brantford Black
A9
Lions Park Arena
Game Details
Venue Info
6:30 PM
Home Playoff Game
High Performance • U22 A #6726 McCombs
vs Kitchener Lady Rangers
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Meridian Centre
Venue Info
8:15 PM
-9:15 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
8:15 PM
-9:45 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Merritton Arena
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U18 AA #6751 Wormald
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 A #6721 Chandler
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
6:00 PM
Home Playoff Game
HL • U18 Blue
vs Stoney White
A4
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
6:00 PM
-7:30 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 B #6752 Palmquist
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
7:00 PM
-8:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 BB #6728 Bradnam
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:30 PM
-8:30 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Walker Sports and Abilities Centre Rink 1
Venue Info
9:00 PM
-10:30 PM
Practice
High Performance • U18 A #6725 Cairns
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Meridian Centre
Venue Info
7:15 PM
-8:15 PM
Practice
High Performance • U15 AA #6715 Ribeiro
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
8:00 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Blue
@ Stoney Green
A10
Saltfleet Arena
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U22 A #6726 McCombs
Practice
Seymour Hannah Rink 3
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U15 BB #6722 Kelly
Practice
Meridian Centre
Venue Info
5:00 PM
-6:00 PM
Practice
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:00 PM
-8:30 PM
Practice
High Performance • U15 A #6717 Bell
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:15 PM
-8:45 PM
Practice
High Performance • U15 A #6734 Lockyer
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
8:30 PM
-10:00 PM
Practice
Rep Teams • U18 BB #6724 Rouse
Practice
Seymour Hannah Rink 3
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Venue Info
5:00 PM
Home Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
vs Burlington Baracudas
Meridian Centre
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Game Details
Venue Info
9:00 AM
Away Playoff Game
HL • U11 Blue
@ Hamilton Blue
A11
Inch Park Arena
Venue Info
10:15 AM
-11:15 AM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
1:15 PM
-2:15 PM
Practice
High Performance • U11 AA #6732 Hominuk
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
3:00 PM
Away Playoff Game
HL • U13 Blue
@ Ancaster Maroon
B3
Spring Valley Arena
Game Details
Venue Info
7:00 PM
Away Playoff Game
HL • U11 White
@ Niagara Falls Rapids
Gale Centre Arena
More Details
Mar 28-Mar 31
Tournament
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Brampton Canadettes 55th Annual Easter Tournament
Brampton, Ontario
Venue Info
10:00 AM
-11:00 AM
Shared
Practice
HL • U11 Red
Shared Practice with U11 Blue
Merritton Arena
No events for Mon, Apr 01, 2024
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
6:15 PM
-7:45 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Game Details
Venue Info
7:30 PM
Away Playoff Game
HL • U18 Blue
@ Stoney Creek Black
A8
Gateway Arena
Venue Info
7:45 PM
-8:45 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U22 A #6726 McCombs
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
6:15 PM
-7:45 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
7:45 PM
-8:45 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Shared
Practice
HL • U11 White
Shared Practice with U11 Blue
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
9:00 AM
-10:00 AM
Practice
HL • U13 Blue
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
10:15 AM
-11:15 AM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Game Details
Venue Info
10:30 AM
Home Exhibition
Rep Teams • U9 A #6731 Lindley
vs Brantford Ice Cats
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
10:45 AM
-11:45 AM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
11:45 AM
-1:15 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
4:15 PM
-5:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 2
No events for Sun, Apr 07, 2024
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
6:15 PM
-7:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
7:15 PM
-8:45 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 4
No events for Tue, Apr 09, 2024
Venue Info
8:00 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U22 A #6726 McCombs
Practice
Seymour Hannah Rink 1
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
High Performance • U13 A #6727 Cahill
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Venue Info
6:00 PM
-7:00 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
7:30 PM
-9:00 PM
Practice
High Performance • U13 AA #6729 Bolibruck
Practice
Seymour Hannah Rink 3
No events for Fri, Apr 12, 2024
Venue Info
5:15 PM
-6:15 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 2
Venue Info
3:00 PM
-4:00 PM
Practice
Rep Teams • U11 B #6720 Wilson
Practice
Seymour Hannah Rink 3
Venue Info
4:15 PM
-5:15 PM
Practice
Rep Teams • U13 B #6730 Shipley
Practice
Seymour Hannah Rink 4
Types
Home Games
Away Games
Practices
Team Tournaments
Team Tournament Games
Other Events
Teams
Labels
×